Hakkımızda

2002 yılında Türkiye Konya’da kurulan şirketimiz: tıbbi malzeme ve laboratuvar cihazları; satış, montaj ve eğitimi sağlamanın yanı sıra genetik tanı testleri için yurtdışındaki alanında öncü laboratuvarlarla işbirliği yaparak çalışmalarına devam etmektedir. Mevcut ürünlere ek olarak, yeni nesil tedavi şekillerini takip ederek, buralarda kullanılacak ürün gruplarını, hızlı bir şekilde kendi sağlık sistemimizin içine adapte edebilmek, yani eskiyen teknolojinin yerine yeni teknolojik ürünleri zamanında ikame edebilmek, en başarılı olduğumuz konudur. Bunu, kompetan hekimlerimiz ve tecrübeli ekiplerimizin gelecek öngörüsüyle başarabilmiş bulunmaktayız. Bu bizim en önemli zenginliğimizdir. Ulusal ve uluslararası bilimsel çalışmalar, fuar ve kongreler, sürekli takip ettiğimiz ve yer aldığımız alanlardır. Bu sayede, kendimizi yenileyerek, sektörün nabzını tutabilmekte ve partnerlerimizle en etkili saha çalışmasını yapabilmekteyiz. Türkiye’de birçok devlet ve özel hastanelerde anahtar teslim laboratuvarlar, ameliyathaneler, kliniklere imzasını atmış firmamız 2011 2015 yılları arası LIFE CODEX Türkiye temsilciliğini başarı ile yürütmüştür. 2015 yılından beri IONA Test ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Firmamız, halihazırdaki faaliyetlerini, Sağlık Bakanlığı’nın, “yetkili tıbbi cihaz satıcısı” unvanı ile yürütmektedir. Tam zamanlı olarak çalışan  satış ve tanıtım elamanlarımız ile klinik destek elamanları, Sağlık Bakanlığı’nca verilen uygunluk sertifikasyonlarına sahiptir. ISO 9001:2008 kalite belgesiyle faaliyet gösteren firmamız, ülkemizdeki tüm sağlık sunucularına, direkt ya da alt bayiler aracılığıyla ulaşabilmekte ve bu yapıyı sürekli güncelleyerek, pazarın değişim talebine anında yanıt verebilmektedir.

Medikal sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek ”güvenilir kurum kimliğini koruyan, uzun vadeli, koşulsuz, hasta ve müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla en uygun ticari koşullar altında tüm paydaşlarımıza ve sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak. Uluslararası mevzuat şartlarına uygun, üst düzeyde müşteri ve paydaş memnuniyeti ve sürekli gelişme anlayışı ile sağlık sektöründe güvenilir tıbbi cihaz ve testleri en ileri sağlık uygulama tekniklerini kendi bünyemizde sunabilmek.

     Toplumun gelişen ve değişen sağlık hizmetlerini; kaliteli, verimli, güvenilir, evrensel değerler ölçeğinde, güncel bilim ve teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak; güven, insan sağlığı, saygınlık ve tam müşteri memnuniyeti prensiplerinden taviz vermeden, ulusal ve uluslararası alanda; yerli, yabancı müşterilere hizmet vermek. Aynı zamanda hizmet kalitesini çeşitlendirerek ve geliştirerek dinamik kadro ile yapacağı profesyonel yatırımlarla GÖKKUŞAĞI MEDİKAL markasını pazarda aranır bir firma konumuna getirmektir.